הסוף לכינים! 100% הצלחה

בהסרת כינים וביצי כינים. צאו עם ראש נקי!

כינים – מה שצריך לדעת

כינים חיות אך ורק על הראש. כינים אינן נודדת לאזורים אחרים בגוף, כינים מעדיפות את אזור העורף ואחורי האוזניים, גודל הכינים 1-3 מ”מ, כינים ניזונות מדמם של אותם בני אדם הנושאים אותן על ראשם, כינים אוכלות כמה פעמים ביום ע”י ניקוב עור הקרקפת, כינים צבען אפור בהיר אך מתכהה והופך חום אדום בזמן הארוחה ולאחריה.

כינים חיות כ-48 יום, לאחר כ-18 יום מבקיעתה לעולם, כינים מסוגלת להטיל בין- 4 ל- 8 ביצים ביום. קליפות ביצי כינים יכולות להשאר דבוקות על השיער עד חצי שנה.

כינים לא יודעות לעוף, כינים לא יודעות לקפוץ ואפילו לא לרוץ, כינים זוחלות באיטיות בין שערות הראש או עליהן. כינים יכולות לעבור לראש אחר אך ורק במגע ישיר או ע”י שימוש באביזרים משותפים לשיער (מסרק, קשת, גומיות שיער וכו…) ניתן להשתמש באביזרים אלה לאחר חיטוי או יומיים לאחר שימוש אחרון בהם. כינים שורדות כ-48 שעות מחוץ לראש, ללא מזון.

כינים אינן מסוכנות, אך לאחר ניקוב הקרקפת בזמן האכילה, כינים מפרישות חומר המונע קרישת דם, אותו חומר גורם לגירוי העור, מה שגורם לנו לגרד ולאי נוחות, כתוצאה מגירוד ממושך נוצרים פצעים על הקרקפת אשר יכולים להזדהם. גרדו את עצמכם אלינו לסלון, אנחנו כבר נדאג לכם ונטפל בכינים.

מחזור החיים של כינת הראש

מחזור חיים של כינים מתחיל מיום הטלת ביצי הכינים, ובו מדביקות הכינים המטילות את ביצי הכינים לשיערה.

כעבור 6-7 ימים – בוקעות כינים צעירות (נימפות) מביצי הכינים אשר דבוקות לשיערה (קליפות ביצי כינים נשארות דבוקות לשיערה עד חצי שנה מיום הדבקתן).

כעבור 8-9 ימים – כיומיים לאחר בקיעת הכינים מביצי הכינים, זהו שלב שני של הכינים ונקרא נמפה, בשלב זה הכינים עוד לא מסוגלות לעבור מראש לראש ואינן מסוגלות להתרבות.

כעבור 11-12 ימים – כחמישה ימים לאחר בקיעת הכינים מביצי הכינים, הכינים עדיין צעירות (נימפה), גם בשלב זה הכינים עוד לא מסוגלות לעבור מראש לראש ואינן מסוגלות להתרבות.

כעבור 16-17 ימים – כעשרה ימים לאחר בקיעת הכינים מביצי הכינים, הכינים מגיעות לבגרות ובשלב זה מסוגלות כבר לעבור מראש לראש ולהתרבות.

כעבור 17-19 ימים – זכרי כינים מעט קטנים יותר מנקבות הכינים. בשלב זה הכינים כבר יכולים להזדווג. נקבות הכינים מתחילות להתרבות ולהטיל ביצי כינים.

כעבור 19-32 ימים – נקבת הכינים מטילה את ביצי הכינים הראשונות, יומיים לאחר הזדווגות.

כעבור 32-35 ימים – נקבת הכינים מטילה בין 4 – 8 ביצי כינים ביום ומדביקה אותן לשיערה, בתום תקופה זו היא מתה.

בן גוריון 67, בני ברק | טלפון: 054-2401050 | שעות פתיחה: א-ה - 12:00-19:00

חניה בשפע ובחינם 🙂

 

התקשר עכשיו